1 Şubat 2014 Cumartesi

Cihangir'den Nişantaşı'na Air France Boykotu İçin Tutkal Ve Yazılar

31 Ocak 2014'ün ilk saatlerinde Cihangir'den Nişantaşı'na kadar İstanbul'da mümkün olan her zemine Air France - KLM şirketlerinin destek olduğu primat zulmü not edildi.

Talimhane çevresine AF - KLM biletlerini satın alması daha olası olan turistleri zulme karşı ayık hale getirmek için İngilizce yazılar da yazıldı.Air France - KLM biletlerini satan Harbiye'deki Mika isimli acentenin anahtar deliği tutkallandı.


Air France - KLM'ye "halkla ilişkiler" hizmeti vererek halkın zihninden hayvanlara yapılan eziyeti silmeye çalışan Nişantaşı'ndaki Mede@m adlı PR ajansı da es geçilmedi. "Katiller: Kat 6-7" yazılarak dirikesim zulmüne destek olan bir başka firmanın adresi tespit edilmiş oldu.


Bitmek bilmeyen kuvvetli rüzgar ve devriye gezen ekipler eylem üzerinde fazla etkili olamadı. En etkili çıkış, Mede@m'in güvenlik görevlisinden geldi. Ajansın girişine bırakmak istediğimiz mesajlar bittikten sonra uyanan görevli kilidi açana kadar mekanı terk etmiştik.
Air France - KLM'nin İstanbul genel merkezini arayıp maymunları acımasız deneylere taşıyıp taşımadıklarını ne zaman sorsak "şirket politikası" gereği "yorum yok" duvarı ile karşılaşıyoruz. Hayvanları yorumsuzca laboratuvarlara taşıyıp sessizce kesiyorlar. O çığlıklar bize ulaşmadan kanlar deney laboratuvarı oluklarına akıyor. Kapitalist bilim can alarak ilerlemeye devam ediyor.

Biz her türlü işkenceyi "yorum"lamaya devam edeceğiz, göz yummuyoruz! Lütfen siz de zalimlere karşı baskı uygulayın. 0212 310 1919'u "yorum" alana kadar zorlayın, yorum yok duvarına her çarptığınızda size en yakın duvarlara yorumlarınızı yazmaktan çekinmeyin!

Son kafes kırılana dek hepimiz tutsağız.

Kaynak: Cehenneme Giden Yol